Kontaktujte nás

Provoz kanceláře:

STŘEDA
9:00-16:00
Jednatel - Milan Kottek
Telefon:
602 100 669

Sedlecká 761/5
Karlovy Vary
Aktuální informace k africkému moru prasat
africkymorprasat.cz
Kynologie na facebooku.

Spolupracujeme:Vítejte na stránkách o myslivosti.

Na těchto stránkách se můžete seznámit s myslivostí na Karlovarsku. Najdete zde informace o činnosti myslivců našeho regionu a o činnosti komisí Okresního mysliveckého spolku Karlovy Vary. Na stránkách dále najdete mysliveckou inzerci, zprávy z Vašich kulturních a společenských činností a Vaše názory a připomínky k dění v myslivosti či ke zlepšení těchto stránek.

 

Aktuálně - MYSLIVECK KALENDÁŘE v prodeji v kanceláři OMS

stolní 100 Kč, nástěnné 150 Kč

 

POMÁHÁME SI

Chovatelská stanice že Stříbrných dolů nabízí štěňátka Pudlpointra s PP ze zahraničního krytí – psy i fenu.  Rodiče z obou spojení jsou pravidelně a aktivně využíváni v myslivosti.

Můžete nás sledovat na Facebook. stránce - Pudlpointr ze Stříbrných dolů. Nezávazná návštěva je možná po tel. domluvě.

Kontakt

Lenka Šmídová

Telefon: +420 723236257

E-mail: vinci-l@volny.cz

 

 Jak zaplatit členské příspěvky.

Příspěvky můžete zaplatit dvěma způsoby. Jednak se můžete dostavit některou středu do kanceláře OMS a vyřídíme to na místě. Doporučuji zejména pro ty, kteří si ještě nevyzvedli plastový členský průkaz, je jich v kanceláři ještě kolem osmdesáti.

Pro ty, co chtějí ušetřit čas, zejména pokud mají plastový průkaz, je tu způsob bezhotovostní.

Na účet číslo 19-0800072379/0800 pošlete níže uvedenou částku, jako variabilní symbol uveďte celé rodné číslo bez lomítka. Pro rychlejší vyřízení mi pošlete zprávu na mail oms@oms-karlovyvary.cz. V momentě, kdy zapíšu platbu do systému SW Diana, je již také vidět po načtení QR kódu z průkazky, do kdy Vám platí pojištění.

Výše příspěvku - běžný 1 000 Kč, důchodci od věku 65 let a studenti do věku 26 let  650 Kč,  lesníci a myslivci z povolání pokud prokáží pojištění u zaměstnavatele  750 Kč.

V případě nejasností raději napište nebo zavolejte.

Milan Kottek, jednatel OMS.

Tlumiče výstřelu hluku – mýty a fakta

Ochranný a zvelebovací spolek Podkrušnohoří, z.s. společně s ČMMJ - OMS Karlovy Vary, p.s. za podpory společnosti Archer hunting s.r.o. Czech republic uspořádal dne 12. května 2023 od 17 hodin na střelnici PČR akci na prezentaci a praktickou ukázku tlumičů Svemko při střelbě. Akce se zúčastnilo 31 osob. Po představení značky Svemko následovalo vyčerpávající popis funkce tlumiče výstřelu hluku. Poté následovala praktická střelba s tlumiči hluku výstřelu. Při této praktické ukázce se zkoušely různé druhy tlumičů, a to jak podle velikosti tlumiče tak i po stránce upevnění tlumiče na hlaveň. Po praktické ukázce následoval prostor pro dotazy a diskusy. 

Zúčastněným byla poskytnuta výrazná sleva při nákupu produktů značek Svemko a InfiRay.      

ZLATÁ SRNČÍ TROFEJ

Okresní kolo soutěže Zlatá srčí trofej dětí a mládeže.

Dne 20.5.2023 proběhl v Mezirolí v clubu Balcare 53. ročník okresního kola Zlaté srnčí trofeje. Zúčastnily se ho primárně děti z kroužků Novorolských liščat a Horních koloušků. Čekal je vědomostní test s otázkami z oblasti zoologie, myslivecké mluvy, kynologie, péče o zvěř, lovectví. Druhou částí byla praktická poznávací stezka, kdy musely v terénu poznávat byliny, dřeviny, zvěř, hmyz, psy, shozy. Výsledky byly velice chvályhodné a ukazují na skvělou celoroční přípravu samotných dětí.

Ve starší kategorii B se na 1. místě umístila Štěpánka Čonková, která obhájila loňské vítězství, na 2. místě se umístila Vanessa Foltýnová a na 3. místě František Slavík. V mladší kategorii A se na 1. místě umístil Josef Vans, o 2. místo se podělily Nicol Foltýnová a Tereza Kožínová, a 3. místo patří Elišce Kleinové. V nulté kategorii se na 1. místě umístila Viktorie Kožínová a 2. místo patří Renatě Tretiak.

Vítězové hlavních kategorií postupují do národního kola a budou reprezentovat náš kraj a hlavně si užijí perfektní dva myslivecké týdny ve společnosti svých kamarádů.

Všem, kteří se podíleli na přípravě okresního kola velice děkuji a budu se těšit na příští rok.

                                                                                              Kuncová Zuzana – vedoucí kroužku

3-13-3

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.